Erotický Chat

Často kladené otázky:
Jak to funguje? Jak rychlá bude odpoveď? O čem všem si lze s dívkami psát?
 
Marta  je offlineJarka  je offline
MartaJsem nekompromisní a přísná domina, která příjme do služby ubožáka, jako jsi ty. Rákoska, bičík a trestná lavice jsou mými obvyklými pracovními nástroji a ty budeš mít čest je osobně pocítit na svém těle. Nečekej u mě žádné slitování, jen krutou převýchovu, kterou si zasloužíš.
Napiš mi SMS ve tvaru:
CHCI  MARTU  text... a pošli na číslo 9095535
JarkaBudeš mým sluhou a budeš plnit moje zvrhlá přání. Převleču si tě do dámského prádla a budeš mi dělat podložku pod nohy a sexuálně sloužit. Nemám ráda neposlušnost a odpor bude trestán výpraskem. Budu tě zneužívat i dráždit, ale orgasmus můžeš zažít jen s mým svolením.
Napiš mi SMS ve tvaru:
CHCI  JARKU  text... a pošli na číslo 9095535
 
MonikaMilada  je offline
MonikaJsem mladá, atraktivní slečna, která si s tebou mile ráda zašuká. Jsem totiž tak trochu nymfomanka a navíc v sexu ráda experimentuji. Neboj se mi s čímkoliv svěřit. Čím nezvyklejší a perverznější budou tvoje návrhy, tím víc budu vzrušená. Potrpím si na různé sexuální úlety a divoké šukání.
Napiš mi SMS ve tvaru:
CHCI  MONIKU  text... a pošli na číslo 9095535
MiladaRajcuje mě, když někdo pečuje o mé nožky. Budeš mi líbat má jemná chodidla a cumlat prstíky. Mám ráda masáž patiček jazykem a líbí se mi něžné polibky na má chodidýlka. Foot fetish mě prostě vzrušuje a přivádí do extáze. Nakonec ti ho nožkama krásně vyhoním.
Napiš mi SMS ve tvaru:
CHCI  MILADU  text... a pošli na číslo 9095535
 
KláraAneta
KláraRáda zaučuji nezkušené zajíčky. Zasvětím tě do všech tajů sexu a naučím uspokojit každou ženu. Vyzkoušíme spolu různé polohy a praktiky tak, abys byl žádaným milencem. Pokud budeš při učení šikovný, vezmu na závěr tvoji kládu něžně do rukou a provedu speciální erotickou masáž.
Napiš mi SMS ve tvaru:
CHCI  KLARU  text... a pošli na číslo 9095535
AnetaMiluji uniformy a převleky, ve kterých si při sexu můžu hrát na cokoliv. Budu ti v posteli policistkou, vojandou a stejně dobře tě vyšetřím jako sestřička. Umím být něžná i divoká a šukačka se mnou se ti bude líbit. Napiš a v sexu ti zahraji roli, na kterou nezapomeneš.
Napiš mi SMS ve tvaru:
CHCI  ANETU  text... a pošli na číslo 9095535
 
LuckaJitka
LuckaŘíkají o mně, že jsem nevychovaná slečinka. Pravda je, že potřebuji cítit pevnou ruku dominantního samce. Chci, abys mi dával příkazy a trestal mě za jejich nesplnění. Budu tvoji děvkou a pokud se mnou nebudeš spokojen, ráda od tebe příjmu výprask a ponižování. Nech mně být tvojí čubičkou, co ti bude plně oddána.
Napiš mi SMS ve tvaru:
CHCI  LUCKU  text... a pošli na číslo 9095535
JitkaMám v sexu hodně zkušeností a dobře vím, co se mužům líbí. Ráda si popovídám a ještě raději si to s tebou vášnivě rozdám. Baví mě společná koupel a milování ve vaně stejně jako orálek a klasika. Vzrušuje mě i foot fetish a fisting. Tak neváhej a ozvi se mi, milování se mnou stojí za to.
Napiš mi SMS ve tvaru:
CHCI  JITKU  text... a pošli na číslo 9095535
 
Vendula  je offline 
VendulaManžel často cestuje a já se doma sama nudím. Hledám proto mužského, který by se nebránil perverznímu šukání s nadrženou paničkou. Nejvíce mne vzruší, když se uděláš do zadečku. Líbí se mi ale i klasika a mám taky šikovnou pusinku, kterou tě můžu udělat. Tak co, rozdáme si to?
Napiš mi SMS ve tvaru:
CHCI  VENDULU  text... a pošli na číslo 9095535