Volat lze z pevné linky i ze všech sítí mobilních operátorů.

Sex po telefonu

Sexy slečny v rubrice Sex po telefonu nadrženě čekají na Tvé zavolání. Preferuješ klasiku, perverzní sexy hrátky nebo třeba SM? Na stránce Sex po telefonu máš možnost vybrat si z dívek tu, kterou vzrušuje to samé a ráda splní Tvé sexuální touhy.

Sex po telefonu - VeronikaVeronika

Miluji šukání na všechny možné způsoby. Řekni mi, co máš rád a co bys chtěl se mnou dělat. V sexu mě nejvíc rajcuje fisting, piss, anál, orál, ale i klasické milování. Jsem také příjemná společnice a ráda si jen tak popovídám a pomazlím se. Nejvíce si ale užívám perverzní vášnivé šukání a těším se, až si budu moci pořádně zakřičet a dovést oba k divokému orgasmu.

Zašukáme si na
909 467 666
a po vyzvání zadej tajný kód 55

KatkaSex po telefonu - Katka

Jsem žena v domácnosti a trpím nedostatkem sexu. Hledám chlapáka, co mi vymrdá všechny dírky. V sexu jsem vášnivá a libuji si spíše v nezvyklejších praktikách. Líbí se mi také orální sex, análek, výprasky, foot fetish a mám velice vzrušivé bradvaky, jejichž dráždění mě přivádí do extáze. Ráda tě uspokojím způsobem, jak si budeš přát. Tvůj orgasmus bude pro mě odměnou za dobře odvedenou práci mojí pusinky.

Sex se mnou zažiješ
na 909 467 666
a po vyzvání zadej tajný kód 73

Sex po telefonu - SoňaSoňa

Chceš zažít pořádný výprask a ponížení od zkušené dominy? Čeká tě u mě bondage, znásilnění připínacím údem, foot fetish, klinik a hlavně služba mojí osobě. Nedočkáš se žádného slitování, za případné prohřešky budeš krutě trestán. Jsi pro mě jen submisivní nula, která si zaslouží tvrdou drezuru. Tak seber zbytky odvahy a ozvi se své paní.

Otrokem mi budeš
na 909 467 666
a po vyzvání zadej tajný kód 64

DenisaSex po telefonu - Denisa

Jsem zkušená v posteli a zároveň milá a komunikativní společnice. Ráda si užívám a vedu trochu rozmarný život, na který si potřebuju vydělat. Lásku u mě nehledej, zajímají mě akorát peníze a sex. Hledám proto bohatého muže, který tady za mě něco utratí. Jsem náročná, ale mám co nabídnout. Vlož do mě svůj kapitál a odvděčím se ti milováním, na které nikdy nezapomeneš.

Vášnivé milování tě se mnou tě
čeká na 909 467 666
a po vyzvání zadej tajný kód 80

Sex po telefonu - AdélaAdéla

Jsem nestále nadržená nymfomanka a v milování mám nejraději orální sex. Ráda si vychutnám tvého ptáka a přivedu ho svoji šikovnou pusinkou k vyvrcholení. Budu tě dráždit rukama a jazýčkem tak dlouho, dokud se neuděláš. Nakonec si tvoje semeno rozmažu na ňadra. Tak co, zkusíme to?

Šukačka se mnou tě čeká
na 909 555 555
a po vyzvání zadej tajný kód 850

JitkaSex po telefonu - Jitka

Jsem zkušená ženská, která dobře ví, jak na to. V milování tě zaučím, jak pořádně uspokojit ženu a přivést ji k orgasmu. Pokud budeš šikovný žáček, na závěr si tvého ptáka vezmu do pusy a vášnivě ti ho vykouřím. Budeš stříkat do poslední kapičky a vše ráda spolykám.

V sexu tě zaučím
na 909 467 666
a po vyzvání zadej tajný kód 29

Sex po telefonu - LauraLaura

Vítej ve světě, kde budu tvoji královnou a bohyní. Jsem přísná, nekompromisní a krutá domina, u které nečekej žádný soucit. Zažiješ u mě výprasky, bezmoc i ponížení. Dobře vím, že si to zasloužíš a potřebuješ převychovat. Otrocká služba, to je to, co tě u mě čeká. Volej a pokorně pros o první lekci ty ubožáku.

Lekci ode mě dostaneš
na 909 467 666
a po vyzvání zadej tajný kód 97

NikolaSex po telefonu - Nikola

V sexu mě vzrušuje vše perverzní a neobvyklé. Budu ráda, když se mi svěříš, co bys se mnou chtěl dělat, a společně si zašukáme. Čím perverznější tvoje návrhy budou, tím víc budu vzrušená. V sexování jsem zkušená a moje kunda to má ráda na všechny způsoby. Když budeš hodný, můžeš projet i mou druhou dírku.

Perverzní sex
se mnou zažiješ na
909 467 666
a po vyzvání zadej tajný kód 98

Sex po telefonu


S přítelem Karlem jsme se znali už asi čtyři roky, bydleli jsme ve vlastním bytě v Kolíně. Bylo to na konci města, prostě celkem klid. Přítel Karel pracoval v zahraniční firmě, při nástupu mu vedoucí říkal, že čas od času bude jezdit na služební cestu. Když mi s tím přišel domu, tak jsem si říkala, že snad to nebude nikdy na moc dní, protože oba jsme sex potřebovali denně a nedokázala jsem si představit, že by byl pryč třeba celý týden. V tu chvíli mě napadl sex po telefonu, ale nechala jsem si to pro sebe. Karel byl pořádný kanec, vždycky mě dokázal udělat a teprve až pak byl on. Nejradši jsem měla, když mi to dělal zezadu a tvrdě do mě vnikal.

Jednoho dne přišel Karel domu celkem zaražený a zeptala se ho hned, co se stalo. Karel mi řekl, že ho poslali služebně do Trnavy na čtrnáct dní. Neměl z toho moc radost, ale i tak byl úspěch, že jeho první služební cesta přišla až po půl roce v tomto zaměstnání. Odjezd byl již druhý den a tak jsme si ještě pořádně večer užili. Nejdřív jsme se vzájemně hladili po těle a vzrušovali se dotyky na intimních místech. Skoro při každém milování jsme začínali polohou šedesát devět. Ani tentokrát tomu nebylo jinak, dráždil mojí kundičku jazykem, sál můj poštěváček a ještě mě stíhal rukou dráždit na bradavkách. Když jsem byla dostatečně rozdrážděná, tak jsem vystrčila svojí prdelku a nechala se píchat zezadu. Byl to ohromně vzrušující a netrvalo dlouho a dosáhla jsem orgasmu. Dál do mě přirážel a zanedlouho ho ze mě vytáhl a vystříkal se mi na zadeček, ze kterého to pomalu stékalo až ke kundičce. Řekli jsme si, že až bude na služebce, že se zkusíme udělat sexem po telefonu, že to tak dlouho bez sebe nevydržíme. Volali jsme si denně a asi po týdnu jsem se rozhodla, že si to uděláme přes telefon. Karel zavolal v pravidelnou dobu, byla jsem vzrušená netrpělivostí z něčeho nového. Začala jsem do telefonu popisovat, co s ním dělám, začala jsem líbáním a postupně jazykem sjížděla níž a níž až jsem měla jeho penis v puse. Dráždila a sála jsem mu žalud a představovala si, jaké by to bylo ve skutečnosti. Rukou jsem si dráždila kundičku a dál pokračovala v tomto bezkontaktním telefonním sexu. Pak se ujal iniciativy on a vzal mě na postel, položil a pomalu do mě vniknul. Postupně zvyšoval tempo a cítila jsem, jak do mě zajíždí celou svou délkou. To už jsem nevydržela a křičela, že se udělám. Nepřestával a pronikal ještě hlouběji a oba jsme se blížili ke společnému orgasmu. Ještě párkrát do mě vniknul a udělali jsme se a já cítila, jak do mě tryská jeho sperma. Poslouchala jsem ho dál a přitom prožila druhý orgasmus. Řekl mi, že se teď z toho bude muset jít uvolnit, že je tak vzrušený, že by nemohl jít z pokoje. Rozloučili jsme se a já celý večer myslela nato, co jsme spolu zažili. Večer mi přišla ještě sms zpráva, že jsem mu splnila sen, že si přál se mnou zažít sex po telefonu.